Author: f***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Styled this wig for my Angel Dust cosplay, the wig is thick and I had no trouble styling it at all, would definitely buy again socials: @shucoshroom
Color: Silver | 1 photo(s)
Price: 104kr
| Color | Silver |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 450 g |
| Length | 32 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2401240950182856 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: f***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Styled this wig for my Angel Dust cosplay, the wig is thick and I had no trouble styling it at all, would definitely buy again socials: @shucoshroom
Color: Silver | 1 photo(s)
Author: A***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good wig!Doesn't look or feel cheap at all!It doesn't look like the image though incase anyone thinks it's does
Color: White
Author: b***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: pour le cosplay d'Emma dans the promissed neverland
Color: Orange
Author: N***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing. love it. easy to style.
Color: White